Michael Asher

19. srpna 2016 v 8:51 | Kathy990 |  Postavy

Jméno: Michael (Mika, Mike, Mick) Asher


Autor postavy: Kathy990

Pohlaví: Muž

Celková povaha postavy: Průserář. Namočí se klidně i do rvaček a dalších vážných situací. Jede v drogovém byznysu a je všude tam, kde je alkohol. Getleman? Jen z nutnosti. Holky střídá jako ponožky. Celkovým slovem? Děvkař. Manipulátor a ještě si tu manipulaci s vámi náramně užívá. Zlomyslný úšklebek? Ano ten je na místě. Může vám zníčit život. Zjistí si o vás všechno. Všechny informace použije proti vám. Rozpadne se vám díky němu perfektní vztah s nějakou holkou, kterou samozřejmě nejdříve nakrmí lží a pak ji svede. Kupodivu mu to ještě každý toleruje a to společně s několika vynechánýma hodinama flákáním se a pozdních příchodů, kdy se neobtěžuje ani omluvit a odůvodnit proč přišel vůbec pozdě. Takzvaný ''Bad boy'' a že mu tu jeho image holky žerou i s navijákem. Ostrý jazyk, sprostá mluva. Vysměje se vám do obličeje a vy s tím nic nenaděláte. Pokud chce dokáže vás šokovat nečekanou správnou odpovědí na nějakou otázku o které jste si mysleli, že ji přeslechl nebo vás nevnímal. Jeho podstatu potvrzuje ještě fakt hrubiána. Holky se k němu lepí pro úžasný vztah a vrací se s pláčem a zlomeným srdíčkem. Své démony léčí hraním na elektrickou kytaru a sobotními zkouškami se svou kapelou.

Orientace: Heterosexuál v nutnosti klidně i Homosexuál.

Věk: 17 let

Třída: 3.A

Místo narození: Srdce Kalifornie. Přestěhování proběhlo díky jeho drogové minulosti ve které samozřejmě pokračuje. Hrozilo mu vězení za ublížení na zdraví jednomu klukovi. Ten večer byl opilý a díky nějaké huse tomu klukovi málem rozbitou lahví roztrhal vnitřnosti na cucky. Vyvázl z toho. Co by pro něj táta bývalý podnikatel neudělal?

Datum narození: 4.4 1999

Barva + délka vlasů: Černé vlasy něco mezi krátkými a dlouhými.

Barva očí: Pomněnkově modrá

Barva kůže: Trochu opálená

Stavba těla: Vysoký a protože chodí do posilovny má výrázné svaly.

Často se obléká do: Bílé či černé tričko načichlé mýdlem a oparem nikotinu + kožená bunda a odrbané džíny. Jeho obvyklý outfit.

Zdravotní stav: Silný kuřák ale jinak je zdravý.

Má rád: Rock, metal a svou skupinu, cigarety a trávu.

Nemá rád: Šprty, vyučování, hlášku ,,Hej kámo!", lakros, vtíravé holky ( dělá, že je má rád),

Miluje: Alkohol, snadno ovlivnitelný lidi,

Nesnáší: ředitelnu, kočky, sladký slova, lidi kteří ho prokouknou

Přátelé: -

Nepřátelé: -

Vztah: Hodně vztahů.

Rodina: Má vlivného otce ředitele, ale na snoba si nehraje a mladšího bráchu Lukase. Pokud má další příbuzné? Neví o nich.

Sny cíle: Věnovat se nadále hudbě, zbavit se těch dotěrných holek. A budoucnost? Tu má asi ve hvezdách. Pokud teda nějakou má...

Domácí mazlíček: Tarantule Dios

Známky, prospěch ve škole: Několikrát mu hrozil vyhazov a vždy to nějak vyžehlil. Známky? Radši se neptejte. Dostatečná a Dobrá je ještě skvělá, ale někdy ty nedostatečný! Pokud dostane dvojku stal se zřejmě zázrak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama