Mia'Nya'Eyre

18. srpna 2016 v 12:50 | Kathy990 |  Postavy

Jméno: Mia'Nya'Eyre


Autor postavy: Kathy990

Pohlaví: žena

Celková povaha: Dívka svým vzhledem poněkud zvláštní a na první pohled odtažitá a může se vám zdát, že je tichá a plachá. Zdání klame moji milí. Přijďte blíž a oslovte ji. Spustí salvu nepříjemných a hysterických nadávek a prapodivných slov. To by bylo v tom prvním případě. Pokud se však Nye dostanete pod takzvaně ''kůži'' můžete se těšit z milé a svých myšlením šílené osůbky. Všude vás pořád tahá sebou a vy to Nye prostě nemůžete zazlívat. Zasype vás nápady až se vám z toho zatočí hlava. Nejradši ve své mluvě použivá sarkastické poznámky a nebojí se vás hned napoprvé poslat do horoucího pekla. Víte co vám jen můžu poradit? Nevzdávejte to.

Orientace: Bisexuál

Věk: 16 let

Třída: 2.B

Místo narození: Kanada. Klidný život v Kanadě u lesa nebyl to pravé ořechové pro hyperaktivní dítě a rodinka se tedy společně s malou tehdy šestiletou Miou se přestěhovala do San Antonia.

Datum narození: 17. 2 2000

Barva + délka vlasů: Vlasy obarvené na fialovo dlouhé do poloviny zad. Ráda nosí rozcuchaný drdol nebo je má volně.

Barva očí: Něco mezi tmavě hnědou. Pokud brečela bude mít vidět v očích trochu zelené po otci

Barva kůže: Bledá

Stavba těla: Pohublá skoro až by jste si myslela, že měla poruchu příjmu potravy, kterou samozřejmě neměla a to nikdy. Atleticky zdatná? Slovo sport Nye něco říká a hodiny tělocviku jí nevadí. Je střední výšky, ale nedá se říct o ní, že je malá.

Často se obleká: Obleká se nejčastěji do trikolóry bílá, černá, fialová. Vše co má kapuci na ní prostě uvidíte. V lásce má mikiny a kabáty a svetry. Na nohou se spokojí s tím, co je černé, ale stejně ráda nosí plátěný tenisky a nizké slip-on boty. V soukromí si obléká korzet a spodničku.

Subkultura: Romantic goth

Zdravotní stav: Trpí slabší chudokrevností a bolestí kolen. Má ze svého dětství pocuchané nervy z šikany a týrání ze strany otce opilce, ten už s nima dlouho nežije. V minulosti byla kamarádka s žiletkou a slabé bělounké jizvy ještě zůstaly patrné kousek od předloktí.

Má rád/a: S oblibou čte a vždy uvidíte, jak má v ruce knížku společně s kterou v druhé ruce má úžasný teplý nápoj jménem kafe. Sleduje anime a považuje se za yandere. Její největší zálibou je psaní menších příběhů z né příliš veselým podmětem.

Nemá rád/a: Veškeré věpřové maso a játra, růžovou barvu ( starorůžovou snese!) a fosforové odstíny,

Miluje: Kočky, hady, hudbu ( rock, pop, metal), zpěv, deptat učitelský sbor, psaní a skládání básní čili i poezii.

Nesnáší: Porcelánové panenky ze starožitnictví, autority a nepřiznání své chyby, rap, fifleny

Přátelé: ( nějaké si najde )

Nepřátelé: Starý školník, učitelka matematiky, matka (  né sorry)

Vztah: Bejvávalo, bejvávalo. Kdysi měla kluka. Vydrželo jim to měsíc. On prohlásil, že je hnusná schizofrénička a ona? Ona řekla jediné slůvko: Idiot.

Rodina: Matka Emily se snaží uživit šitím a její přítel Trey pracuje jako šerif policie pak tu je Teta Claudie věrná naslouchačka.Vykládá Nye karty.

Zvíře: Králík Siena, Červená korálovka Spooky

Sny a cíle: V klidu umřít, dokončit studium na škole a chtěla by se stát tajně zpěvačkou, když to neklapne dá se na psychologii.

Prospěch: Jedničkářka až trojkařka většinou má trojky Nya v den *přijď ke mně a utrhnu ti hlavu.* Dvojka z chování za neustále opravování učitelského sboru a jeho psychické deptání!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kathy Kathy | E-mail | Web | 18. srpna 2016 v 15:28 | Reagovat

Oh my... Stiak! To je boží! Tys ji úplně vystihla! To není možný...prostě není. Jak můžeš, tak úžasně kreslit? Řekni mi to honem! Děkuju za to, žes Nyu nakreslila! *udiveně s očima, jak dva tenisáky bude koukat na obrázek dobrou hodinu*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama