Magruga Pody Levan

19. srpna 2016 v 7:14 | Peggy |  Postavy


Jméno postavy: Magruga Pody Levan, "Mag"

Autor postavy: Peggy

Pohlaví: žena

Celková povaha: Mag je velmi plachá, tichá a uzavřená dívka. Těžko se seznamuje, ovšem když jí někdo osloví jako první a získá si její důvěru - což není lehké - je vůči němu velice milá, přátelská a ochotna vždy jakkoliv pomoci. Nemá ráda velké akce s mnoha lidmi a vyhýbá se jim, cítí se při nich nesvá. Když už se na takové akci objeví - skoro vždycky z donucení - postává jen tak tiše v koutku a vyhýbá se lidem okolo ní. Je nejraději sama s knížkou v ruce, je na samotu zvyklá. Nemá moc přátel, má vlastně jen dvě nejlepší kamarádky, které zná už od první třídy a bezmezně jim důvěřuje. Ve škole jí jde učení skvěle, nedělá žádné problémy, je slušná, vždy ví odpověď a nikdy neřekla jediné sprosté slovo a učitelé jí proto milují.

Orientace: Lesba

Věk: 15 let

Třída: 1.A

Místo narození: San Antonio, ale její rodina je původem z Egypta. Do SA se přestěhovala už její prababička, ale důvod nikdy nezjistila. Od té doby všichni z její rodiny bydlí tam.

Barva a délka vlasů: Rovné černé vlasy do půli zad

Barva očí: Kaštanově hnědá

Barva kůže: Kávově hnědá

Stavba těla: Hubená, téměř podvyživená, a drobná - měří méně než 150 centimetrů.

Často se obléká do: Košil různých barev s dlouhými rukávy

Zdravotní stav: Fyzicky úplně zdravá, nikdy neprodělala žádnou vážnější nemoc, zato má však psychické problémy - halucinace. Jejich příčina je neznámá. Vidí různé příšery, démony a trpí panickým strachem, že po ní jdou. Bere na ně prášky.

Má ráda: Čtení, učení nových věcí - hlavně jazyků (umí plynně anglicky a arabsky - číst, psát i mluvit, na základce se učila rusky a chce se učit švédsky), poslouchání hudby, focení skoro čehokoliv + natáčení čehokoliv, kreslení a malování, psaní příběhů

Nemá ráda: Otravné, arogantní lidi, alkohol, drogy a cigarety, velké akce plné lidí a nečekaná překvapení

Miluje: Zvířata, kafe, hořkou čokoládu

Nesnáší: Lidi, co ubližují zvířatům, pavouky (má z nich fóbii), klauny (taky z nich má strach, ale menší než z pavouků), bouřky (zvlášť v noci, nedokáže při nich usnout a bojí se, aby rámus venku nepřehlušil krok zloděje v domu nebo něčeho/někoho podobného)

Přátelé: Valery Adamsová a Elizabeth Oliverová

Nepřátelé: Nemá žádné, ale jsou lidi, co jí nemusí či jí nemají rádi, ovšem nejsou vyloženě její nepřátelé.

Vztah: Nemá a nikdy neměla.

Rodina: Otec - Karim Pody Levan policista, matka - Emma Pody Levan (za svobodna Blacková) novinářka, sourozence nemá. V rodině nemají žádné větší problémy, než občasné hádky a její psychický stav. Nejsou bohatí ani chudí, patří mezi "průměr".

Sny a cíle: V budoucnu by chtěla vystudovat filmovou školu a stát se režisérkou.

Známky, prospěch ve škole: Většinou jedničky a dvojky, někdy výjimečně trojky. Na vysvědčení nikdy neměla víc dvojek, než dvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama