Za kým se schovává Zmrzlina?

29. července 2016 v 11:05 | Next Chairs |  Ankety
Jak patrně víte, Masters of Cyberspace je fanfikce na pokračování na blogu http://kingdom-of-creepypasta.blog.cz/, přímý odkaz na fanfikci je zde:


Příběh není sepisován jen Stiak, podílí se na něm pětice lidí, z nichž má každý v příběhu svého reprezentanta.
Dnes se zaměříme na anketní otázku "Kdo z nich je Zmrzlina?". Pokud nevíte, tipujte, ať se alespoň nějak zabavíme, ať se něco děje. C:

Pokud by vás zajímaly další ankety, rozhodně nahlédněte do rubriky Ankety.


Ankety probíhají tak, že jsou v článku popsané podobnosti všech postav s danou osobou a níže leží právě anketka.

Anketa na téma: Citrónová Zmrzlina

Vilan
- Zmrzka je magor, šílenec a blázen, čímž se Vilanovi nezměrně podobá. Sestřih tohohle klučiny je podobný sestřihu Andyho z BVB, které žere, a řekněte, kdo z vás nikdy při tvoření OC necítil tu touhu tam zapojit svůj idol?

Arryin
- Zmrzlina je milovník psaní, mimo to je vášnivý čtenář na Wattpadu - nedělá jí problém celou dobu ve škole pročíst. Být zvláštní část třídy jí problém nedělá a vždy se u toho baví, stvořit si OC podle sebe je snadné jak facka, ne?

Ryiah
- I přestože Zmrzlina zbožňuje HP sérii, má opravdu v oblibě i něco takového, jako je Suicide Room, kde byla převzata inspirace na Ryiah (ve skutečnosti je Ryiah fan tohoto filmu a ona sama má vzor Sylwii... Takže tak.)

Sithik
- Věrný přítel, člověk, co kdy podrží - v tomto se se Sithikem Zmrzlina shoduje, a mimo jiné i v tiché, avšak značné touze po síle, kterou tento chlapec "s vatou na hlavě" nedává nikterak najevo.

Dakee
- Zmrzlina často ráda prosedí nějaký ten čas nad kreslením a malováním, přestože si myslí, že se jí ani jedno nedaří. Stejně jako Dakee si i přes konverzace s ostatními tvoří a upravuje svůj vlastní svět plný nápadů, když může, tak si v něm fantazíruje a nenechává ostatní jen tak vstupovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama