Za kým se schovává Židlička?

30. července 2016 v 17:02 | Next Chairs |  Ankety
Jak patrně víte, Masters of Cyberspace je fanfikce na pokračování na blogu http://kingdom-of-creepypasta.blog.cz/, přímý odkaz na fanfikci je zde:


Příběh není sepisován jen Stiak, podílí se na něm pětice lidí, z nichž má každý v příběhu svého reprezentanta.
Dnes se zaměříme na anketní otázku "Kdo z nich je Židlička?". Pokud nevíte, tipujte, ať se alespoň nějak zabavíme, ať se něco děje. C:

Pokud by vás zajímaly další ankety, rozhodně nahlédněte do rubriky Ankety.


Ankety probíhají tak, že jsou v článku popsané podobnosti všech postav s danou osobou a níže leží právě anketka.


Anketa na téma: Dětská židlička s držátkem

Vilan
- První bod je asi ten, že Next Chairs znamená doslova "další židle", tudíž tu je docela slušná možnost, že by Židlička mohla vytvořit svou postavu jakožto vůdce skupiny, navíc miluje duhu a umí být sakra velký zmrd, což jde Vilanovi dokonale.

Arryin
- Cybergoth je Židliččina láska, ona sama má vlnité vlasy podobné těm, které nosí Arry, jen mnohem hnědější, a mimo to také obdivuje lidi, kteří umí pracovat se slovy.

Ryiah
- Židlička umí přehodit na náladu, kdy jí je kompletně všechno někde - stejně jako Ryiah. Občas si mimo to přijde jako poník, kterého Ryi připomíná svou docela častou veselou náladou. Mimo jiné, autor Ryiah má rád fanfikce. A Židlička má ráda dobrý fanfikce... Huh? C:

Sithik
- Ledově chladná hlava není Židličce ani Sithikovi cizí, navíc má Židlička ráda bílé vlasy... Takže... ^^

Dakee
- Židlička kreslí naprosto adorable obrázky nejen na papír, je schopná vykreslit naprosto realistický puchýř na tělo, vytvořit skutečně vypadající jizvy a jim podobné věci, dobře se učí a bleděmodrá je její hodně oblíbená barva.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama