Za kým se schovává Stiak?

18. července 2016 v 9:00 | Next Chairs |  Ankety
Jak patrně víte, Masters of Cyberspace je fanfikce na pokračování na blogu http://kingdom-of-creepypasta.blog.cz/, přímý odkaz na fanfikci je zde:


Příběh není sepisován jen Stiak, podílí se na něm pětice lidí, z nichž má každý v příběhu svého reprezentanta.
Dnes se zaměříme na anketní otázku "Kdo z nich je Stiak?". Pokud nevíte, tipujte, ať se alespoň nějak zabavíme, ať se něco děje. C:

Pokud by vás zajímaly další ankety, rozhodně nahlédněte do rubriky Ankety.

Ankety probíhají tak, že jsou v článku popsané podobnosti všech postav s danou osobou a níže leží právě anketka.

Anketa na téma: StiakVilan
- Kdo by nechtěl být reprezentován vůdcem týmu? Navíc, s naprostými blby je v příbězích asi největší zábava, vzpomeňte si na Matsudu z Death Note! Stiak má zároveň v oblibě Rainbow Dash a Eleazara, nejsou Vilanovy vlasy něco jako kříženec těch dvou? Plus kdo by nechtěl mít vztah s Dakee?

Ryiah
- Badass dívka s růžovými vlasy - perfektní. Nejen že má vlasy jako Fluttershy, ale holka s homosexuálními narážkami na Arryin je něco úžasného. Plus Ryiah při chatování důraz na malá a velká písmena, sem tam čárky a capslock neklade, a viděli jste někdy Stiak, když si píše s ostatními z NCh?

Arryin
- Černá je šťastná barva - no ne? Cybergoth je úžasnej styl a když to je decentní, vypadá to fantasticky. Stiak nemá ráda Wattpad jen kvůli tomu, jak se tam ničí CP fandom, jinak tam s lidma nemá problém... Je jasné, že tam hodí Arryin! Nuh, nejde popřít, že je Stiak pisatelská duše, ne?

Sithik
- Co se týče vztahů je Sithik docela chladný, tudíž se shoduje se Stiakiným vztahem k lásce. Plus se ví, že Sti zbožňuje bílý vlasy, má ráda detektivky a i když se ke sportu moc nemá, baseball (ve škole spíš softball) ji nemůže nebavit.

Dakee
- Otaku mrňous, gamegirl milující Pokémony... Není to Stiak? Mintový vlasy jsou něco bootyful a brýle dodávají téhle umělecké duši z DeviantArtu šmrnc, navíc kdo by nepodporoval PikaCorn (Pikachu a Unicorn, Dakee a Vilan) ship? x3
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama