Za kým se schovává Kabátek?

22. července 2016 v 23:37 | Next Chairs |  Ankety
Jak patrně víte, Masters of Cyberspace je fanfikce na pokračování na blogu http://kingdom-of-creepypasta.blog.cz/, přímý odkaz na fanfikci je zde:


Příběh není sepisován jen Stiak, podílí se na něm pětice lidí, z nichž má každý v příběhu svého reprezentanta.
Dnes se zaměříme na anketní otázku "Kdo z nich je Kabátek?". Pokud nevíte, tipujte, ať se alespoň nějak zabavíme, ať se něco děje. C:

Pokud by vás zajímaly další ankety, rozhodně nahlédněte do rubriky Ankety.

Ankety probíhají tak, že jsou v článku popsané podobnosti všech postav s danou osobou a níže leží právě anketka.

Anketa na téma: Zelený Obamův Kabátek

Vilan
- Hrozný zmrd, který s každým vyjebává - to je přesně Kabátčin styl. Ianovy vlasy jsou něco jako účes Andyho Biersacka v duhové barvě a ví se, že Kabátek na BVB fangirlnila, ne?


Arryin
- Záliba v psaní a práci se slovy má s Arryin stoprocentně společnou, navíc má ona sama tmavé vlnité vlasy, stejně jako Arry v minulosti. Černá barva je její oblíbená a tvrdší hudba jí stopro není cizí, navíc nosit cybergoth masku je dokonalost.

Ryiah
- Stejně jako Kabátek má i Ryiah ráda Suicide Room a obzvlášť Sylwii, takže tady podobnost nejde zamaskovat, navíc je to jak yaoi, tak i yuri fan, který prostě musí do fanfikce docpat alespoň částečného homosexuála, ne?

Sithik
- Skromnost a schopnost ledových reakcí nemůže Kabátek zapřít, a i přes tenhle chladivý fakt jsou oba dva schopni pomoct svým přátelům a úspěšně je rozesmát, podržet je ve špatných chvílích a důvěřovat jim...

Dakee
- Kdo by nemiloval anime? Kabátek je aktuálně hrozně zažraná do k-popu, anime a haldy dalších japonskokorejských věcí a od Stiak si na Pokémony a další "dětinský shity" zvykla a sžila se s nima, navíc, kdo ví, zda ji nikdo nedonutil, aby měla postavu třeba zrovna takovou...?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama